Хюстън с тънка победа над Денвър

снимка: daylife.com

Без контузения Трейси Макгрейди, Хюстън Рокетс победиха Денвър Нъгетс със 115:113 пред собствена публика в „Тойота център" в Тексас. Кениън Мартин не успя да реализира два последователни фаула, само 3 секунди преди края на срещата, с което подари победата на домакините.

 

Най-резултатен на терена бе Яо Мин от Хюстън с 31 точки, а Рейфър Олстън допринесе с дабъл дабъл за победата на своите, записвайки 18 точки и 11 асистенции. За Нъгетс най-резултатен бе Джей Ар Смит с 24 точки, а центърът Нене и гардът на тима Чонси Билъпс записаха дабъл дабъл за своите, но това се оказа недостатъчно за Денвър, които записаха втора поредна загуба.