Хюстън Рокетс позволиха на Трейси МакГрейди да напусне клуба

галерия:

Отборът на Хюстън Рокетс позволи на своето крило Трейси МакГрейди да напусне, ако това е неговото желание. Баскетболистът, който се завърна на игрището след сериозна контузия, иска да си възвърне формата от преди травмата, но получава много малко игрово време.

 

Точно това накара играча да поиска да напусне тима от Тексас. Той бе изваден от отбора за мачовете този уикенд след като се скарал с треньора Рик Аделман по този повод. Според различни източници, от Рокетс не са готови да изплатят на МакГрейди остатъка от договора му и да го направят свободен агент.

 

Това означава, че най-вероятно ще се стигне до размяна на баскетболиста за друг състезател от друг отбор.