
Отборът на Хюстън Рокетс победи изненадващо тима на Лос Анджелис Лейкърс в четвърти полуфинален плейоф в Западната конференция без звездата си Йао Минг, който счупи крака си във втората среща между двата тима. „Ракетите" спечелиха с 99:87 и изравниха серията до 2:2 победи.
Арън Брукс бе в центърът на вниманието в зала „Тойота Сентър" в Хюстън, нанизвайки рекордни за кариерата си 34 точки за успеха на Рокетс. Шейн Батие добави още 23 точки, а Луис Скола завърши с дабъл дабъл от 11 точки и 14 борби.
За гостите от Лос Анджелис Пау Гасол вкара 30 точки, а Ламар Оудъм записа само 2 и овладя 6 борби, но падна лошо на гръб и напусна преждевременно двубоя. Звездата на тима Коби Брайънт бе необичайно тих, като записа 15 точки, като през второто полувреме успя да вкара само 3.
Следващият двубой е в нощта вторник срещу сряда в залата на Лейкърс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ