
снимка:
redbulls.com
Треньорът на Залцбург Хууб Стивънс е доволен от първата точка, която взе отборът му в Лига Европа. Наставникът смята обаче, че тимът му е заслужил повече от равенството срещу Ювентус (1:1).
„Доволен съм от това, което видях и от начина, по който играхме. Разочарован съм от изхода на срещата," заяви Стивънс пред Derstandart.at.
"Показахме, че може да играем добър футбол и следващия път трябва да се поздравим с победа. Точките от Лига Европа не са толкова важни за мен, колкото да продължим да играем по същия начин и през уикенда," завърши треньорът.
Срещата в Торино между двата тима от група А е на 4 Ноември.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ