
снимка:
football.co.uk
Германският защитник на Мидълзбро Роберт Хут ще бъде извън терените за още един месец заради усложнения на травмата, която играча получи в началото на месец октомври.
От Боро потвърдиха, че бранителят ще бъде аут за още един месец поради контузията в глезена. Мениджърът Гарет Саутгейт заяви:
"Нещата са повече или по-малко такива, каквито очаквахме. Роберт вече работи много здраво върху рехабилитацията си и ние се надяваме той да се върне много скоро в игра".
Травмата няма да позволи на Хут да участва в съботното домакинство на бившия му тим Челси на стадион "Ривърсайд".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ