
Нападателят на Валенсия Хуан Мата е в клуба от лятото на 2007г., като се присъедини към тима от Реал Мадрид.
Вчера, на пресконференция футболиста зави, че се чувства много добре в отбора, въпреки трудностите, които е имал, и въпреки че е втори нападател това не е проблем за него.
"Държа да отбележа, че в този отбор съм наистина щастлив, и искам да остана и в бъдеще. На лично ниво мога да кажа, че имах както добри, така и лоши моменти през този сезон. Имах някои психически проблеми, но те бяха малки, и не се отразиха на играта ми. В момента основната ни цел е да успеем да се задържим на четвъртата позиция, което смятам, че няма да бъде толкова трудно."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ