
снимка:
daylife.com
Хърватският национал Хървое Веич е на път да напусне руския Том Томск и да се присъедини към Хайдук Сплит, съобщават хърватските медии.
Веич заяви, че ще се завърне в Хърватия и ще подпише с местния гранд за три години и половина. „Искам да съм в Хърватия. Не ми се играе повече навън. Искам да приключа кариерата си в Хайдук", заяви 31-годишният футболист.
Веич вече е бил играч на хърватския тим от 2001 година до 2005 година, след което премина в тима от Томск. Хайдук Сплит завърши първия полусезон на второ място, на точка зад Динамо Загреб.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ