Христо Йовов: Ако Батков определяше състава, щеше да е треньор

снимка: SPORTA.BG

Нападателят на Левски Христо Йовов определи като смешни твърденията, че Тодор Батков е настоявал пред треньора Велев да го извади от титулярния състав.

 

„За мен подобни неща са смешни. Г-н Батков си има бизнес начинания и е президент на клуба, ако определяше състава, щеше да е треньор. За мен подобни информации са смешни, но трябва да ги попитате тях двамата", каза Йовов пред "Дарик" преди полета на Левски за Андора.

 

Бижутера смята, че за Левски втория мач със Сант Жулия ще е доста по-лесен, заради липсата на напрежение. Нападателят не скри, че е озадачен от липсата на доверие от страна на публиката към отбора: „Отборът не получи едно полувреме кредит на доверие, въпреки че спечели шампионската титла".

 

„Играх слабо, така че не се знае дали съм в добра форма, или не. Това тепърва ще се види. Преживял съм много и не ми влияят информациите по медиите. По-болно ми е заради публиката, но хорските виждания са различни", завърши Христо Йовов.