
Христо Стоичков отказа да коментира спекулациите, че може да стане старши треньор на шампиона Литекс.
Според информации носителят на Златната топка за 1994 година е преговарял със собственика на Литекс Гриша Ганчев и може да поеме "оранжевите" след Нова година.
"Друг въпрос, че заминавам за чужбина", каза само Стоичков и по този начин отклони темата. Стоичков присъства на пресконференцията за тенис турнира Труд Мастърс, но самият той няма да участва, тъй като не обича за играе тенис.
"Тенисът не е моят спорт. Имам много подаръци от известни тенисисти, но си ги пазя за спомен", каза Стоичков, цитиран от БТА.
Той добави, че Барселона заслужено е победила големия съперник Реал Мадрид и бе категоричен, че Лионел Меси е фаворит за Златната топка и през тази година.
"Голямата разлика между Барселона и Реал е, че Реал обичат да ритат, да протестират и забравят да играят футбол. Мисля, че Меси е фаворит за Златната топка с всичко, което направи за Барселона и това, което прави всеки ден на терена", каза Христо Стоичков.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ