Хорнетс губят ключов мач с Денвър

снимка: flickr.com

Отборът на Ню Орлиънс Хорнетс загуби ключов сблъсък за място в плейофите на Националната Баскетболна Асоциация на САЩ и Канада, след като късно снощи отстъпи с 88:101 от гостуващия тим на Денвър Нъгетс.

 

Кармело Антъни отбеляза 29 точки за успеха на гостите, а Шонси Билъпс помогна на Нъгетс с 26т., докато Крис Пол записа дабъл-дабъл от 19т. и 13 асистенции за домакините.

 

Двата тима са преки конкуренти за място в плейофите на НБА и снощната загуба разклати позициите на "стършелите", които преди това имаха пет поредни домакински успеха.