Хорнетс без титулярните си центрове срещу Ню Джърси

снимка: daylife.com

Ню Орлиънс Хорнетс ще трябва да се лишат от услугите на двамата си центрове Дейвид Уест и Тайсън Чандлър за мача срещу Ню Джърси Нетс тази нощ.

 

Чандлър, който води отбора по овладени борби, изкълчи своя глезен при победата на неговия тим в понеделник със 103:100 срещу Индиана. Уест пък имаше спазми в гърба и пропусна победата и най-вероятно няма да бъде възстановен за мача с Нетс.

 

Резервният център на тима Хилтън Армстронг също има проблеми с коляното си, което означава, че в стартовата петица за мача довечера ще влязат Шон Маркс и Мелвин Ели.