
снимка:
daylife.com
Ню Орлиънс Хорнетс ще трябва да се лишат от услугите на двамата си центрове Дейвид Уест и Тайсън Чандлър за мача срещу Ню Джърси Нетс тази нощ.
Чандлър, който води отбора по овладени борби, изкълчи своя глезен при победата на неговия тим в понеделник със 103:100 срещу Индиана. Уест пък имаше спазми в гърба и пропусна победата и най-вероятно няма да бъде възстановен за мача с Нетс.
Резервният център на тима Хилтън Армстронг също има проблеми с коляното си, което означава, че в стартовата петица за мача довечера ще влязат Шон Маркс и Мелвин Ели.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ