
Бившият футболист на Реал (Мадрид) - Хорхе Валдано, за когото се смята, че почти сигурно ще бъде и новият спортен директор на клуба, щом властта отиде в ръцете на Флорентино Перес, вече е запретнал ръкави по лятната селекция на "Белият балет".
Според италианското издание Corriere dello Sport, Валдано е набелязал в плановете си бразилския полузащитник на Фиорентина - Фелипе Мело. "Кариоката" се представя впечатляващо за "виолетовите", откакто акостира на "Артемио Франки" през лятото на 2008 г., с което привлече интереса на редица европейски грандове.
Изданието обаче посочва, че ръководството на "Ла Виола" едва ли ще бъде склонно да се раздели лесно с бразилеца, като исканата сума за услугите на халфа варира около 15 милиона евро.
Допълнително предимство в случая е, че Мело вече има опит в испанския футбол, след като между 2005 и 2008 г. носеше екипите на Майорка, Расинг (Сантандер) и Алмерия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ