
Пилотът на Фиат Ямаха Хорхе Лоренцо спечели днешната квалификация за място в кралския клас при мотоциклетистите на пистата „Мугело" и ще стартира първи за Гран При на Италия утре.
Испанецът до последно водеше люта битка с четири състезатели за първото място, но с 1:48.987 минути даде най-бързо време, следван от Кейси Стоунър с Дукати, който завърши само на 0.021 секунди зад победителя.
Трети на „Мугело" ще стартира Лорис Капироси със Сузики, а четвъртата позиция остана за осемкратния световен шампион Валентино Роси с Ямаха, който е печелил домашното си Гран При предишните седем години.
Пети завърши Ранди де Пюние от отбора на Хонда, следван от Колин Едуардс. Седмото място остана за Андреа Довициозо с Хонда, следван от съотборника си Дани Педроса. Топ 10 се допълва от Тони Елиас и Юки Такахаши.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ