Холандец разплака Джизъса в дома на Попето (ВИДЕО)

Спартак Москва победи с 3:2 Газовик Оренбург в българското дерби на 21-я кръг на руската Премиер лига.

Българският национал Ивелин Попов изгледа двубоя от скамейката. Но другият играч от нашата родина Благой Георгиев игра цял мач за гостите.

Резултатът откри Роман Зобнин в 34-ата минута. В 58-ата минута отново крилото се разписа. Попович и Дурис обаче само за 1 минута и вкараха два гола и шокираха домакините.

След 6 минутно продължение Куинси Промес успя да вдигне публиката на "Откритие Арена" на крака с гол буквално в последната секунда.

Оренбург са в зоната на изпадащите и за Благо и компания точките са много важни. Ивелин Попов и Спартак пък продължават да водят в класирането с 48 точки, което е с 6 повече от градския съперник ЦСКА.