Хофенхайм с още двама контузени

снимка: nytimes.com

Още две имена бяха прибавени към списъка с контузени в редиците на немския Хофенхайм след вчерашния мач с Хановер.

 

В завършилият наравно мач травми получиха Матиас Яйсле, който е аут до края на сезона заради контузия в бедрото, а Андреас Ибертсбергер ще е извън терените близо четири седмици с болки в глезена.

 

В началото на сезона, тимът бе един от най-добрите в Бундеслигата, но многото контузии в отбора доведоха до слаби резултати и нито една победа в последните седем мача на тима.

 

От последния мач заради контузии от отбора отсъстваха и Ведад Ибишевич, Чинеду Обаси, Сеяд Салихович и Демба Ба.

 

Ибишевич, който е голмайстор на първенството с 18 гола ще отсъства до края на сезона.

 

В момента Хофенхайм са на пета позиция, пет точки след лидера в класирането Херта Берлин.