
Още две имена бяха прибавени към списъка с контузени в редиците на немския Хофенхайм след вчерашния мач с Хановер.
В завършилият наравно мач травми получиха Матиас Яйсле, който е аут до края на сезона заради контузия в бедрото, а Андреас Ибертсбергер ще е извън терените близо четири седмици с болки в глезена.
В началото на сезона, тимът бе един от най-добрите в Бундеслигата, но многото контузии в отбора доведоха до слаби резултати и нито една победа в последните седем мача на тима.
От последния мач заради контузии от отбора отсъстваха и Ведад Ибишевич, Чинеду Обаси, Сеяд Салихович и Демба Ба.
Ибишевич, който е голмайстор на първенството с 18 гола ще отсъства до края на сезона.
В момента Хофенхайм са на пета позиция, пет точки след лидера в класирането Херта Берлин.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ