
снимка:
БГНЕС
Изненадата на есенния полусезон в немската Бундеслига Хофенхайм откри новия си стадион. Новакът и водач в класирането се премести на съоръжение с капацитет 30 000 места. Стадионът е струвал на собственика на тима 60 милиона евро, а общата сума, която бизнесменът Дитмар Хоп е вложил за отбора за последните 8 години е 175 милиона евро.
Хофенхайм изигра и първия си мач на съоръжението. В приятелска среща момчетата на Ралф Рангник победиха с 6:2 сборен отбор от региона. Първата официална среща на клуба на новия им стадион ще е следващата събота срещу Енерги Котбус.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ