
Мениджърът на Ливърпул Рой Ходжсън се изказа ласкаво за собствениците на тима. Според специалиста представителите на NESV имат реална представа за ситуацията в отбора на "мърсисайдци" и в момента "червените" могат да се радват на добро управление.
"Собствениците са изключително интелигентни и имат ясна визия за бъдещето на отбора. Те искат да сме в Топ 4, но тази задача няма да е никак лесна за постигане през настоящия сезон и босовете на NESV осъзнават това," заяви Ходжсън.
"С помощта на собствениците ние вървим в правилна посока и съм спокоен за бъдещето на тима," допълни мениджърът на "мърсисайдци".
"Отношенията ми със собствениците са са 100% позитивни и нямам никакви забележки към ръководните органи на тима," допълни Ходжсън.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
1
00
ОЩЕ КОМЕНТАРИАнонимен
Бъди напълно спокоен!Пътник си!Смени не се правят в 85-ата минута мисир.
Отговор