
Старши-треньорът на Атлетик Билбао Хоакин Капарос изрази съжалението си след загубата с 0:4 от Севиля в мач от 5-ия кръг на испанската Примера дивисион.
„По-добре да не си спомням за тази вечер. Оставихме играта да се контролира от отбора на Севиля и допуснахме да ни отбележат по лесен начин първите два гола. В защита бяхме несигурни и не показахме играта си от предните мачове.
Положителното от срещата е, че ще си направим изводите и ще коригираме грешките, които си проличаха в двубоя срещу силен отбор като Севиля. Получи се неприятен резултат, но се надявам да не афектира върху футболистите. Не трябва да се повтаря повече играта ни от този двубой", заяви Капарос.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ