
Полузащитникът на Валенсия Хоакин е уверен, че тимът му има сили да победи Реал Мадрид в среща от испанското първенство, която ще се играе късно вечерта в събота.
"Белия балет" претърпя тежка загуба в "Ел Класико" и според Хоакин сега е момента Валенсия да влоши положението в мадридския гранд.
"Барселона е отбор, който може да разгроми всеки. Надявам се, че и ние подобно на каталунците ще победим Реал Мадрид. Ако покажем своята игра със сигурност ще затрудним мадридчани," заяви Хоакин.
"Лесно е Реал Мадрид да бъдат критикувани след разгромната загуба от Барселона, но истината е че "белия балет" е един много силен и опасен противник. Ще бъде страхотно, ако победим Реал и мисля, че точно сега е подходящият момент да сторим това," каза още Хоакин.
След загубата в "Ел Класико" Реам Мадрид е на второ място в класирането на испанското първенство с 32 точки след 13 изиграни кръга, а Валенсия е на 5-тата позиция с 24 пункта.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ