Хъл Сити взе под наем Манучо от Манчестър Юнайтед

снимка: Wikipedia

Новакът във Висшата лига на Англия Хъл Сити привлече под наем до края на сезона анголския нападател на Манчестър Юнайтед Манучо. Таранът има само един мач за "червените дяволи" през този сезон и мениджърът на тима Алекс Фъргюсън реши да го прати под наем на "Кей Си Стейдиъм".

 

Шотландецът има достатъчно нападатели и не възнамерява да използва анголеца до края на сезона, въпреки че Уейн Рууни се контузи срещу Уигън и ще отсъства около три седмици. Манучо прекара част от миналия сезон под наем в гръцкия гранд Панатинайкос. Хъл Сити все още не са извадили работна виза на играча, но 25-годишният нападател се надява да може да играе за "тигрите" още в утрешния мач с Арсенал.