
Руските елитни футболни тимове Химки и Сатурн ще се слеят в един клуб през следващия сезон. Двата тима, които са базирани в околностите на Москва, завършиха съответно 11-и и 14-и в отминалото руско първенство.
Двете страни обявиха, че са решили да обединят сили, за да се справят с финансовите си трудности. Третият във втора руска лига от изминалия сезон - Набережние Челни, ще получи мястото в руския елит, освободено след сливането на двата тима. Владивосток и Шинник изпаднаха в долната лига, а на тяхно място ще играят Ростов и Краснодар.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ