
Грант Хил и Джейсън Ричардсън бяха най-добри за Финикс Сънс при успеха на тима със 118:115 над гостуващия отбор на Денвър Нъгетс в мач от Националната Баскетболна Асоциация на САЩ и Канада.
Хил не записа един от най-добрите си мачове, но се отчете с дабъл-дабъл от 23 точки и 10 борби за победата на "слънцата", а Ричардсън добави 22т. към актива на своя тим срещу Денвър.
За Нъгетс най-резултатен бе Кармело Антъни с 29т., но крилото на гостите пропусна тройка в последната секунда на двубоя, която можеше да доведе срещата до продължение.
Шакил О'Нийл записа едва 24' за Финикс, заради лека травма, но това не попречи на бившия играч на ЛА Лейкърс да закове 19 точки на таблото в полза на домакините.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ