Хидинк: Заслужаваме да продължим напред

снимка: skysports

Мениджърът на английския Челси Гуус Хидинк е убеден, че успехът на неговия тим срещу италианския Ювентус, в осминафиналната фаза на турнира Шампионска лига, е заслужен. Късно снощи "сините" завършиха наравно 2:2 с Юве и с общ резултат 3:2 отстраниха "Старата госпожа" от надпреварата.

 

"Започнахме лошо и защитата ни не бе на ниво до първия гол на Ювентус", коментира холандският специалист. "Голът, който вкарахме в първия мач, обаче, се оказа решаващ. Заслужавахме да продължим напред, все пак победа и равен са два добри резултата."

 

"Очаквахме Юве да ни затруднят много в Италия, защото изоставаха в резултата, но през второто полувреме играхме добре и в крайна сметка постигнахме добър резултат, който заслужавахме напълно", допълни Хидинк.