Хидинк: Трябва да можем да бием всеки ако искаме финал

снимка: abc.net.au

Треньорът на Челси Гуус Хидинк заяви пред медии, че няма никакви притеснения относно съперника на „сините" в Шампионската лига- Ливърпул. Холандецът признава, че за да докажат класата си, Челси ще трябва да могат да победят най-добрите отбори в света.

 

„Към края на Шампионската лига става все по-интересно", коментира мениджърът на лондончани. „Мислиш си: „Искам да играя с този отбор или с този отбор", но истината е че трябва да играеш срещу всички. Ако наистина имаш голямо желание да играеш финал в края на май, тогава трябва да си готов да се изправиш срещу всеки от тях- Манчестър Юнайтед, Барселона или Ливърпул", добави Хидинк.

 

„Нямам проблеми с жребия. Казаха ми, че това е имало много големи сблъсъци между отборите, но аз съм ги наблюдавал само от разстояние. Мачовете между Челси и Ливърпул се приемат толкова добре, че нямам търпение да направим един добър мач", завърши наставникът на Челси.