Хидинк смята, че победа на Русия е трябвало да бъде по-изразителна

снимка: dailymail.co.uk

Треньорът на Русия Гуус Хидинк съжалява за изтърваните възможности срещу тима на Азербайджан. „Сборная" се наложи у дома с 2:0 след голове на Зирянов и Павлюченко.

 

„Доволен съм от резултата и от факта, че взехмте трите точки", каза холандският специалист. „Смятам обаче, че създадохме доста повече възможности и трябва да свикнем да играем силно и в последната третина".

 

Неговият колега на кормилото на Азербайджан Берти Фогс пък остана доволен от представянето на неговия отбор и играта му срещу много по-силен съперник. „Първо искам да поздравя Гуус за добрия успех. Ние сме отбор с много млади играчи, които показаха че притежават качества", добави немският специалист.