
Треньорът на Русия Гуус Хидинк съжалява за изтърваните възможности срещу тима на Азербайджан. „Сборная" се наложи у дома с 2:0 след голове на Зирянов и Павлюченко.
„Доволен съм от резултата и от факта, че взехмте трите точки", каза холандският специалист. „Смятам обаче, че създадохме доста повече възможности и трябва да свикнем да играем силно и в последната третина".
Неговият колега на кормилото на Азербайджан Берти Фогс пък остана доволен от представянето на неговия отбор и играта му срещу много по-силен съперник. „Първо искам да поздравя Гуус за добрия успех. Ние сме отбор с много млади играчи, които показаха че притежават качества", добави немският специалист.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ