Хидинк: Няма да станем шампиони

снимка: mirror.co.uk

Мениджърът на Челси Гуус Хидинк заяви, че тимът му няма шанс да стане шампион на Англия. Снощи лондончани се издъниха у дома и направиха 0:0 с Евертън и вече изостават с 6 точки от водача Манчестър Юнайтед, които са и с мач по-малко.

 

"Манчестър Юнайтед победи Портсмут и вече са сериозно пред нас. Те имат и мач по-малко. До края остават малко мачове и смятам, че всичко е решено. Нямаме шансове за титлата. Мисля, че и Ливърпул няма да успее да се пребори за този трофей.

 

Ние ще се борим в ФА Къп и Шампионската лига, където имаме реален шанс за купа. Няма да се предадем до последно във Висшата лига, но трябва да бъдем реалисти", каза Хидинк.