
снимка:
russiablog.org
Наставникът на Челс Гуус Хидик изказа задоволство от взетите 3 точки след днешната победа на неговия тим с 2:1 срещу Уигън.
Холандския селекционер е щастлив от факта, че отборът му е успял да победи въпреки изравнителния гол на Уиган.
Хидинк обаче не пропусна да похвали играта на опонентите си в днешния сблъсък от местното първенство.
„Ние сме много щастливи от победата си, въпреки че тя беше трудна и срещу много добър съперник. Противникът игра много добре и наистина успа да ни затрудни", коментира холандецът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ