Хидинк доволен от трите точки срещу Уигън

снимка: russiablog.org

Наставникът на Челс Гуус Хидик изказа задоволство от взетите 3 точки след днешната победа на неговия тим с 2:1 срещу Уигън.

 

Холандския селекционер е щастлив от факта, че отборът му е успял да победи въпреки изравнителния гол на Уиган.

 

Хидинк обаче не пропусна да похвали играта на опонентите си в днешния сблъсък от местното първенство.

 

„Ние сме много щастливи от победата си, въпреки че тя беше трудна и срещу много добър съперник. Противникът игра много добре и наистина успа да ни затрудни", коментира холандецът.