
Холандският специалист Гуус Хидинк бе изключително доволен от изразителната победа на неговия Челси с 4:1 над градския съперник Арсенал в мач от 36-тия кръг на английската Висша лига.
"Доволен съм от реакцията на отбора. Всички знаят, че след сряда, когато отпаднахме от Барса, задачата ни днес бе много трудна. Въпреки това момчетата играха перфектно", коментира мениджърът на "сините" пред SkySports.
"Днешната победа показа, че Челси е един от най-силните отбори в Европа. Доволен съм от резултата. До края на шампионата има още два мача, а Ливърпул ни водят с три точки, така че ще се опитаме да стигнем и до второто място", допълни Хидинк в интервюто след днешния мач.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ