Хидинк доволен от разгрома над Арсенал

снимка: teamtalk.com

Холандският специалист Гуус Хидинк бе изключително доволен от изразителната победа на неговия Челси с 4:1 над градския съперник Арсенал в мач от 36-тия кръг на английската Висша лига.

 

"Доволен съм от реакцията на отбора. Всички знаят, че след сряда, когато отпаднахме от Барса, задачата ни днес бе много трудна. Въпреки това момчетата играха перфектно", коментира мениджърът на "сините" пред SkySports.

 

"Днешната победа показа, че Челси е един от най-силните отбори в Европа. Доволен съм от резултата. До края на шампионата има още два мача, а Ливърпул ни водят с три точки, така че ще се опитаме да стигнем и до второто място", допълни Хидинк в интервюто след днешния мач.