
Турският Касъмпаша, където се подвизават двамата българи - Николай Димитров - Хичо и Георги Сърмов, продължава своя тотален крах в първенството.
Днес тимът направи поредния изключително слаб мач, след като загуби с 4:0 от Буджаспор в мач от 19-ия кръг на Сюперлиг.
Хичо започна като титуляр за Касъмпаша, но в началото на второто полувреме бе заменен от Азар Карадаш. Сърмов пропусна участие в срещата.
Попаденията за Буджаспор отбелязаха - Леандро, Еркан Ташкъран и на два пъти се разписа Муса Айдън.
След тази поредна загуба Касъмпаша се закотвя на псоледното ямсто в шампионата с актив от едва 8 точки.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ