
снимка:
SPORTA.BG
Съдията в този мач не беше коректен към нас. Това заяви старши треньорът на Амкар Димитър Димитров-Херо, предаде БТА. Както е известно, в среща от 7-ия кръг вчера Амкар завърши 2:2 при гостуването си на Терек (Грозни).
"Смятам, че играхме по-добре от домакините, особено през първото полувреме. В този мач загубихме две точки и категорично заявявам, че съдията не беше коректен", допълни българският треньор на Амкар.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ