Херо: Съдията на мача с Терек ни ощети

снимка: SPORTA.BG

Съдията в този мач не беше коректен към нас. Това заяви старши треньорът на Амкар Димитър Димитров-Херо, предаде БТА. Както е известно, в среща от 7-ия кръг вчера Амкар завърши 2:2 при гостуването си на Терек (Грозни).

 

"Смятам, че играхме по-добре от домакините, особено през първото полувреме. В този мач загубихме две точки и категорично заявявам, че съдията не беше коректен", допълни българският треньор на Амкар.