Херо призна: Дузпата беше спорна

"Първото полувреме имахме реалния шанс да водим с няколко гола, но както видяхме противникът ни водеше с 1:0.

Пропуснахме много чисти положения. Освен това отново правим елементарни грешки, но не искам да обвинявам никого.

Това са млади хора и смятам, че трябва да проявим нужното търпение към тях", бяха първите думи на старши треньора на Черноморец Димитър Димитров-Херо след равенството със Славия 2:2 в 10-ия кръг.

Това беше втори пореден домакински мач за акулите, като от двата те взеха само тази точка. "Определено по притеснително е неумението ни пред гола.

Тази година ще ни бъде много тежко. За пореден мач допускаме голове от уникални наши грешки, а не от това, че сме били надиграни.

Признавам, че дузпата беше спорна, но искам да подчертая, че преди това имаше стопроцентова такава, която не беше отсъдена за нас.

Знаете, че едно е да ти дадат дузпа в 60-та минута и съвсем друго е в последната минута", коментира след края на двубоя старши треньорът на бургазлии, цитиран от БТА.

Отборът на Черноморец Бургас заема 11-то място във временното класиране, като има в актива си 11 точки. В следващия кръг "акулите" гостуват на ЦСКА в София.