Херо: Най-болно ми е, че ни изравниха в края

"През второто полувреме отпаднахме физически, като имаме предвид, че Лъчезар Балтанов и Ванчо Траянов бяха с висока температура, а Симеон Райков и Милен Василев не са водили подготовка.

За пореден път допуснахме гол от статично положение, което е наша стара слабост. Отделно нашият отбор отстъпва в ръстово отношение на Локомотив, заяви ядосаният треньор на Черноморец Димитър Димитров-Херо след равенството 1:1 от 25-ия кръг на А група.

Димитров беше съкрушен от поредната пропусната възможност за точки, след като локомотивци изравниха в 90-ата минута. Сценарият се повтори почти на 100 % с миналия кръг, когато акулите изпуснаха точка от ЦСКА пак съвсем накрая.

"Ако бяхме свежи, можехме да спечелим, но при това статукво равният дори си е успех. Те наистина ни превъзхождат ръстово и с футболисти, които могат да играят добре на втория етаж. А сме го тренирали цяла седмица.

Най-болното е, че ни изравниха в последната минута, когато ние вече се виждахме победители, каза още треньорът на Черноморец.

Попитан как вижда шансовете на Черноморец да запази елитния си статут, Димитров отговори:

Аз съм такъв човек, че ще се боря до край. Докато има и минимална теоретична възможност. Предстои ни мач с Берое. Аз съм реалист. Знам, че имаме доста небалансиран колектив в момента, но ще се опитаме да се надиграваме с Берое и да спечелим. Предвид състава, с който разпологаме, за нас всеки мач е труден".