
снимка:
amkar.ru
Наставникът на руския Амкар (Перм) Димитър Димитров бе разочарован след равенството 2:2 с шампиона Рубин след като неговият тим водеше до последната минута.
"Не знам как се получи, но е много тежко. Този мач трябваше да бъде спечелен от нашия отбор. Вече втори пореден мач изпускаме победата. Момчетата играха добре срещу шампиона на Русия. Доволен съм," заяви Херо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ