Херо: Играхме добре срещу шампиона на Русия

снимка: amkar.ru

Наставникът на руския Амкар (Перм) Димитър Димитров бе разочарован след равенството 2:2 с шампиона Рубин след като неговият тим водеше до последната минута.

 

"Не знам как се получи, но е много тежко. Този мач трябваше да бъде спечелен от нашия отбор. Вече втори пореден мач изпускаме победата. Момчетата играха добре срещу шампиона на Русия. Доволен съм," заяви Херо.