Херо доволен от равенството със Зенит

снимка: SPORTA.BG

Българският старши треньор на Амкар Димитър Димитров - Херо каза, че е доволен от резултата след мача на неговия отбор с гранда Зенит (Санкт Петербург). Отборът от Перм завърши наравно - 0:0 като гост на настоящия носител на Купата на УЕФА и Суперкупата на Европа.

 

"Дойдохме в Санкт Петербург, за да се борим. Знам, че Зенит е най-добрият отбор в Русия. Зенит играе съвременен футбол. За мен този мач беше борба на тактики", заяви след мача Димитър Димитров.

 

"Разбира се, имам претенции към играчите ни, но съм доволен от резултата, постигнат от футболистите", каза още българския специалист.