
„Ако трябва да съм честен, съм добре запознат с играта на испанските играчи и техният тим. Играл съм срещу повечето от тях, а с Карлес Пуйол, Шави и Иниеста сме били съотборници в Барса. По скалата от 1 до 10 може да се каже, че съм съм запознат на 7 или 8 с „Ла Фурия".", споделя Хенрик.
Ларсон твърди, че отборът му влиза като по-слабия от двата в мача - Определено фаворит в двубоя, а и в групата ни, са испанците. Ето защо ще трябва да се приспособим до някаква степен към стила им на игра, но е изключително важно да не изневеряваме и на нашата тактика. Иначе просто няма да можем да създадем голови положения, а само ще наблюдаваме как противникът ни натиска. Трябва да се създават голови възможности, за да се печелят мачове - това е ясно." заключва нападателят.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ