Хебър започна подготовка с трима нови

С 12 местни играчи започна подготовката си за пролетния полусезон футболният тим на Хебър, съобщава pzsport.info. На първото събиране за 2009 година не се появиха столичните футболисти, както и играчите, които не са от Пазарджик - Генчо Симеонов, Иван Курбанколев и Костадин Янев, които ще се включат в подготовката на по-късен етап.

 

В същото време с Хебър започнаха трима нови играчи. Това са бившият вратар на тима Милен Петракиев, който през есента игра в Долна баня, както и двама играчи на Спартак (Пещера) - Стоимен Димитров и Николай Семерджиев. Кои от тях ще останат в отбора за пролетния полусезон ще преценява треньорският щаб.

 

В плановете за селекция от пазарджишкия регион влиза и друг бивш играч на тима - нападателят Емил Йорданов, който през лятото игра за Левски (Долна баня). След възстановяване от операция на слабините тренировки с Хебър поднови защитникът Йордан Чолов, който засега се готви по индивидуална програма.

 

Първото занимание на "зелените" бе водено от помощник-треньора Лазар Димитров. Старши треньорът Христо Марашлиев продължава да работи по селекцията.