Хайнкес уверен в елиминирането на Ювентус

"Сигурен съм в моя отбор", заяви днес старши треньорът на Байерн (Мюнхен) Юп Хайнкес преди отпътуването на баварците за Торино.

Германците гостуват на Ювентус за четвъртфиналната среща-реванш от Шампионската лига, след като в първия мач в Мюнхен надделяха с 2:0.

"Успяхме в първия манш, сега искаме да си завършим работата", каза Юп Хайнкес 48 часа след триумфа и честването на 23-та шампионска титла на Германия.

Байерн победи Айнтрахт с 1:0 и стана шампион след 28-мия кръг, което е рекорд за Германия.

В днешната тренировка Юп Хайнкес даде почивка на Бастиан Швайнщайгер и Филип Лам. Франк Рибери и Ариен Робен бяха двете звезди, които днес се появиха в мюнхенския тренировъчен център и направиха малка серия от спринтове.