Хайнкес: Трябваше да вкараме повече на Енерги

снимка: manager-magazin.de

Вчера Байерн Мюнхен победи като гост Енерги Котбус с 3:1, като тази победа изравни баварците с Волфсбург на върха в класирането. „Вълците" от своя страна паднаха от Щутгарт с 4:1 след четири гола на голмайстора на „швабите" Марио Гомес.

 


Настоящият наставник на Байерн Юп Хайнкес беше изключително доволен от победата на своя тим. „Сега трябва да мислим само за предстоящия мач с Леверкузен и за нищо друго. Играхме много добре, но мисля, че ако бяхме играли на пълните си възможности, можехме да победим и с 6:1", категоричен е Хайнкес. „Много е важно отборът да играе с увереност, но също така и да вкарва всички свои положения, а в срещата ние имахме много такива", каза още Хайнкес.