Хайнкес доволен от Байер (Леверкузен) след успеха над Розенборг

галерия:

Треньорът на Байер (Леверкузен) Юп Хайнкес изрази задоволството си от победата с 1:0 като гост на норвежкия Розенборг в турнира Лига Европа. Със спечелените три точки, тимът си гарантира първото място в групата, в която са още тимовете на настоящия носител на трофея Атлетико (Мадрид) и гръцкия Арис.

 

Двубоят в Норвегия се игра при -15 градуса по Целзий, като единственото попадение реализира Сидни Сам. "Моите момчета подходиха много правилно към тежките условия на терена", заяви Хайнкес след края на срещата.

 

"След почивката бяхме по-затруднени, защото съперникът ни се хвърли с всички сили да търси победата. В крайна сметка, отборът ми показа това, което очаквах и взехме ценна победа", добави Хайнкес.