
снимка:
dailymail.co.uk
Аржентинският защитник на Реал Мадрид Габриел Хайнце заяви, че е щастлив в кралския клуб и не мисли за трансфер. Изказването на футболиста идва като отговор на редица спекулации, свързващи името му с отбори от Англия, като Челси, Тотнъм и Ман Сити.
"Спокоен съм за бъдещето си", коментира Хайнце пред Skysports. "Видях заглавията във вестниците, но досега никои не ме е търсил. Имам договор с Реал и съм доволен тук."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ