Хавиер Санети: Разочаровани сме, ще търсим победа на "Алианц Арена"

галерия:

Капитанът на Интер Хавиер Санети каза, че е разочарован от загубата от Байерн Мюнхен, но вярва, че "нерадзурите" имат своите шансове да продължат напред в Шампионската лига. Снощи германският гранд постигна минимален успех с 1:0 на "Сан Сиро", а в герой за "баварците" се превърна Марио Гомес, който се разписа в последната минута на мача.

 

"Много сме разочаровани. Този резултат е срам за нас, защото ние възлагаме големи надежди на Шампионската лига", каза Санети пред клубната телевизия на Интер.

 

"Мачът беше много динамичен и ние създадохме доста шансове да поведем в резултата. Според мен срещата беше равностойна и най-справедливия резултат би бил равенство.

 

Сега отиваме в Мюнхен за победа. Трябва да отбележим гол на "Алианц Арена", ако искаме да продължим напред в турнира. Разполагаме с всичко, което ни трябва, за да бъдем оптимисти за реванша", добави аржентинският ветеран.