
Капитанът на Интер Хавиер Санети похвали своите съотборници след победата с 3:1 над Барселона в първия полуфинал от Шампионската лига.
„Много добра игра от страна на нашият тим, особено след като Барселона поведе с 1:0," заяви Санети."
„Не беше лесно, но мисля че заслужаваме победата. Тази вече доказахме нашата сила. Има още един двубой в Испания и няма да бъде лесно. Трябва да играем по същия начин като тази вечер."
Освен победата всички след двубоя всички коментираха и постъпката на Марио Балотели, който отново разбуни духовете като се скара с феновете.
„Това е срамно за Марио. Той може да е стресиран, но ние ще си поговорим и той трябва да даде всичко от себе си на игрището."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ