
Капитанът на Интер Хавиер Санети заяви, че слуховете, е има напрежение в съблекалнята на „нерадзурите" не отговарят ба истината. Интер запази преднината си от 3 точки на върха в Серия А след минимална домакинска победа над Сампдория през уикенда.
В медиите на Апенините се появиха информации, че след тежката загуба от Аталанта с 3:1 в предишния мач е имало скандал в съблекалнята между треньорът Моуриньо и част от играчите.
„Не беше лесен мач, имаше много борба, но важното е, че победихме", коментира срещата със Сампдория Санети.
„Когато нещата на терена не вървят се получава така - мачът става тежък и се хабят много повече усилия и нерви", добави аржентинецът визирайки многото жълти картони - общо 6 в мача със Самдория, както и отстраняването на Жозе Моуриньо през първото полувреме.
„Винаги сме били много сплотени като колектив. Работим много и между играчите е изключено да има напрежение. Ще продължим да преследваме целите си, както винаги сме го правили. Няма никакви скандали между треньора и играчите", завърши Санети.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ