
снимка:
БГНЕС
Мениджърът на английския Тотнъм Хари Реднап смята, че финал в горната част на таблицата би бил „голям успех", като се има предвид състава на тима в момента. Той мисли, че ако искат да постигнат нещо по-голямо, ще трябва да бъдат закупени играчи.
Реднап е набелязал точно кои играчи иска и смята, че сегашният отбор може да се добере само до топ 10 в Англия, но нищо повече. „Ще бъде голям успех. Когато дойдох, имахме само 2 точки. Ако бяхме продължили с нормалната форма за този период, да речем с точка на мач, сега щяхме да имаме 11 и да сме си на дъното", казва Реднап, претегляйки възможностите на клуба за класиране.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ