Хари Реднап се оплаква от натрупването на мачове за Тотнъм

снимка: АП

Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап се оплака от натоварената програма, с която неговият отбор трябва да се справя. „Шпорите" трябва да преструктурират своите приоритети, ако искат да успеят в някои от турнирите.

 

Тотнъм се прибраха в пет часа сутринта местно време в четвъртък след мача си за УЕФА срещу Шахтьор, утре излизат срещу Хъл Сити в мач от Премиършип, в четвъртък е раваншът срещу украинския отбор, а в неделя тимът излиза за финала на Карлинг Къп.

 

„Лудо е как са подредени мачовете ни", каза Реднап. „С оглед на класирането ни, трябва да определим приоритети си", добави мениджърът.