
Въпреки постоянните си проблеми с контузии и често отсъствие от футболните терени, капитанът на Тотнъм Ледли Кинг все още е важна фигура за отбора в очите на мениджъра Хари Реднап. Защитникът има хроничен проблем с коляното, който му пречи да играе редовно за „шпорите", но Реднап сподели мнение, че дори при такова положение той все още е ценен за клуба.
„Дори да можеш да използваш Ледли за не повече от 20 мача на сезон, все още си струва да го имаш в състава", заяви Реднап. „Той е наистина добър. Докато е способен да играе, а аз все още ръководя нещата тук, винаги бих го искал в отбора си. Мисля си, че би било прекрасно ако един ден влезе и в треньорския щаб на Тотнъм, той наистина го заслужава", завърши Реднап.
Ледли Кинг е на „Уайт Харт Лейн" от 1998 г. насам, когато бе привлечен в мъжкия състав от юношеските формации на „шпорите".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ