
Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап заяви, че звездата на тима Гарет Бейл е непродаваем. В момента интерес към уелското крило проявяват редица европейски грандове, но "шпорите" нямат никакво намерение да се разделят с бързоногия футболист.
"Когато имаш специални играчи в тима си, си длъжен да ги запазиш, ако искаш да изградиш топ отбор. В състава ни има 3-4 играчи, които могат да направят разликата в дадена среща и Гарет е един от тях. Ако го продадем, как ще го заменим," коментира Хари Реднап.
"Ако искаме да сме голям отбор, нямаме право да продаваме Бейл. Когато топката е в него той прави неща, който никой друг не може. Не искам да се разделяме с Гарет нито през лятото, нито когато и да било, защото той е безценен за нас," допълни мениджърът на "шпорите".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ