
снимка:
dailymail.co.uk
Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап изказа задоволството си от взетата вчера точка срещу отбора на Съндърланд. "Шпорите" изравниха за 1:1 с късен гол на Роби Кийн в снощния мач от 28-ия кръг на английската Висша лига.
„Стартирахме лошо, но доминирахме останалата част от мача. Пропуснахме много шансове, а имахме пълната инициатива в играта. Роби вкара в края и това беше добър финал. Точно това заслужавахме", сподели Реднап пред Skysports.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ