Хари Реднап доволен от равенството със Съндърланд

снимка: dailymail.co.uk

Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап изказа задоволството си от взетата вчера точка срещу отбора на Съндърланд. "Шпорите" изравниха за 1:1 с късен гол на Роби Кийн в снощния мач от 28-ия кръг на английската Висша лига.

 

„Стартирахме лошо, но доминирахме останалата част от мача. Пропуснахме много шансове, а имахме пълната инициатива в играта. Роби вкара в края и това беше добър финал. Точно това заслужавахме", сподели Реднап пред Skysports.