Хангеланд: Оставам във Фулъм

снимка: euforija.si

Бранителят на английския Фулъм Бред Хангеланд има намерение да остане в редиците на лондонския тим, поне в близкото бъдеще.

 

През последните няколко седмици се появиха много слухове, които загатваха, че норвежкият бек може да напусне "котиджърс' през януарския трансферен прозорец, но самият футболист отрече подобни възможности.

 

"Мисля че имам още доста време във Фулъм. Първите 12 месеца бяха прекрасни и не виждам причина, поради която да не остана задълго", коментира Хагеланд пред британските медии.