Хаман аут за 3 месеца

снимка: dailymail.co.uk

Дитмар Хаман ще отсъства през следващите 3 месеца за Манчестър сити, след като разкъса връзки в палеца на крака и е въпрос на време и медицински прегледи да стане ясно, дали ще бъде в състояние да добави до 18-те си мача с екипа на тима този сезон.

 

Въпреки че 35-годишният германец е използван повече като резерва, новината бе посрещната тежко от треньора Марк Хюз. Друг отсъстващ от средата на терена за „гражданите" е Майкъл Джонсън.

 

Проблемите в тима накараха мениджъра Хюз да потърси заместници на контузените футболисти.